Parlak arkaplan video paketi

Rekabetten sıyrılmak için destansı arka planlara sahip dinamik videolar oluşturun. Işıklı arka plan video paketi, ürün fragmanlarından etkinlik lansmanlarına kadar ihtiyacınız olan videoları oluşturmak için kullanabileceğiniz 12 yüksek enerjili arka planla birlikte gelir. Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin gibi tüm sosyal medya platformları için videolarınızı farklı boyutlarda oluşturun. Sadece OFFEO'da mevcuttur.

Karmaşık değil.
yazılım gerekli

Benzersiz videonuzu tasarlamak için önceden tasarlanmış şablonlardan düzenleme yi veya grafik öğelerini ve arka planı tuvalinize sürükleyip bırakın. Sadece bir web tarayıcısı, dünyanın her yerinde Aydınlık arka plan videoları kullanabilirsiniz.

Kolayca özelleştirin

OffeO'nun kullanımı kolay sürükle ve bırak işlevlerini kullanarak pazarlama hedefleriniz için ilgi çekici ve etkili videolar tasarlayın. Farklı Parlak arka planlar deneyin ve kolayca A / B test amaçları için varyasyonlar yapmak.

SSS

1. herhangi bir sosyal medya platformunda OFFEO video yapımcısı üzerinde yaptığım videoyu kullanabilir miyim?

Kesinlikle! OFFEO 'da video oluşturduğunuzda, haklar size aittir. Bulut işleme yazılımımız bunu işlemeyi bitirdikten sonra videonuzu kaydedin ve seçtiğiniz sosyal medya platformunuzun reklam yöneticisine yükleyin.

 

2. videolarımın boyutunu değiştirebilir miyim?

Evet, tamamladıktan sonra reklamınızı başka herhangi bir boyutlandırmadan tasarlamayı seçebilirsiniz. Boyutlardaki değişiklik, metinlerin ve görüntülerin dağıtıldığı şekilde değişebilir, çünkü tasarlamaya başlamadan önce reklamınızın boyutunu ve tercih edilen dağıtım platformunu seçmenizi öneririz!

 

3. videodan hangi dosya formatlarını indirebilirim?

Videolarsız reklamlar Için bunları PNG ve JPG dosyaları olarak indirebilirsiniz. Video dosyaları MP4 ve MOV dosyaları olacaktır. Reklamınızı indirebileceğiniz en iyi yol hakkında sorularınız varsa [email protected] adresinde bize ulaşın

 

4. Bir videonun indirilmesi için işlenmesi belirli bir süre alır mı?

Ne demek! Reklamınızı düzenlemeyi bitirdikten hemen sonra "Export" tuşuna basın ve indirilmesini istediğiniz dosya formatını seçin. 10 dakika içinde videonuzu alacaksınız ve paylaşmaya başlayabilirsiniz!

 

5. OFFEO kullanımı ücretsiz midir?

Evet, sonsuza kadar ücretsiz OFFEO kullanabilirsiniz! Luminous arka plan video paketi dışında, aynı zamanda tamamen animasyonlu grafik elemanları yüzlerce geliyor. Ek özellikler Için, ayrıca temel veya Premium planı 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

 

6. Videolarım neden tasarım bileşimi üzerinde bulanık görünüyor?

Tasarım kompozisyon performans ve hız için optimize edilmiştir. Tasarım aşamasında videonun düşük çözünürlüklü bir sürümü kullanılır. Tam resoluti0n sürümünde Luminous arka plan videolarını görmek için videoyu dışa aktarın.

Videonuzu oluşturmaya hazır mısınız?

Ücretsiz olarak başlayın